new-years-eve-party-decor

Wyjątkowe pomysły na udanego Sylwestra w domu

Istnieje tylko jedna taka noc w roku. Wyjątkowa, pełna nadziei na jeszcze lepszą przyszłość, podliczająca to, co wydarzyło się do tej pory. Obfita w radość i dobrą zabawę. NOC SYLWESTROWA!

Każdego roku, w grudniu, zastanawiamy się, gdzie spędzimy najbliższego Sylwestra. Szukam wyjątkowych miejsc na bal, sprawdzamy oferty różnych dyskotek, aż w końcu, w wielu przypadkach, i tak decydujemy się na zorganizowanie imprezy w domu. Szczególnie wtedy, gdy tę szczególną noc chcemy spędzić w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych.

Na co trzeba zwrócić uwagę, by sylwestrowa domówka była w 100% udana?

superheroNie trzeba wspominać, że noc sylwestrowa musi być wyjątkowa. W związku z tym, bardzo dobrym pomysłem będzie zorganizowanie imprezy tematycznej, podczas której obowiązują przebrania. Można zaproponować gościom typowy sylwestrowy styl, czyli stylizacje z brokatem i cekinami lub zupełnie inny, np. pidżama party, gwiazdy filmowe, postaci z bajek.

Gdy już temat przewodni domówki będzie wybrany, to warto pochylić się nad menu, atrakcjami i wystrojem wnętrza. Serwowane posiłki mogą być niskobudżetowe, czyli poza alkoholem tylko słone przekąski, ciastka i może pizza lub kanapki, albo bardziej rozbudowane. Tutaj też warto wybrać jakiś koreczkitemat przewodni. Może dania kontynentalne? Lub tylko japońskie czy amerykańskie menu?

Atrakcje podczas organizowania imprezy sylwestrowej w domu

Do najpopularniejszych atrakcji zaliczamy oczywiście fajerwerki i bez tego chyba trudno byłoby się obejść. Nie warto poprzestawać na tej jednej rzeczy. Dobrze zorganizowana domówka, to ciekawe, inspirujące zabawy, które zbliżają do siebie uczestników oraz wywołują wiele śmiechu, a w przyszłości stanowią najlepsze wspomnienia. Najpopularniejszymi zabawami są kalambury, gry karciane oraz inne, przeznaczone typowo na imprezy alkoholowe, jak „pijesz czy rzucasz?” czy „American Pie”. Rodzaj atrakcji warto dostosować do gości. Ich preferencji, możliwości i charakteru.

gry-planszowe-752x440Ostatnim elementem, na który trzeba zwrócić uwagę, to wystrój mieszkania. Wyjątkowa noc powinna mieć również kreatywną oprawę. W każdym hipermarkecie znajdziemy wiele ozdób i dekoracji, specjalnie przeznaczonych na Sylwestra.

Nie można też zapomnieć o nas samych, o gospodarzach. Stylizację należy dostosować do tematu przewodniego imprezy. Kobiety powinny również zadbać o fryzurę i makijaż. Najlepszy make-up na Sylwestra to brokatowe cienie do powiek, metaliczne błyszczyki, kolorowe tusze do rzęs, które bez problemów można kupić w drogeriach internetowych – np. w esentire.pl.

You might also like

LEAVE A COMMENT