07-11-easy-ways-to-winter-proof-you-make-up-mascara

Trendy w makijażu na jesień i zimę 2016

I wszystko jasne. Podczas tej jesieni i w zbliżającej się zimie, mówimy stanowcze nie makijażu w stylu nude. Delikatność i naturalność dobra jest na morską bryzę i do stroju kąpielowego – w zimie potrzebujemy cięższego kalibru, aby podkreślić urodę. Rządzić będą więc mocno wytuszowane rzęsy, szaleństwo na powiekach, ciemne brwi i usta w kolorach jak ze scen teatru.

Sprawdź trendy w makijażu na jesień i zimę 2016!

rzesyMocno wytuszowane rzęsy

Zawsze modne, a wiele z nas wciąż nie potrafi ich dobrze podkreślić. Ważne, aby dobrać najlepszy możliwy tusz, który rozdzieli i wydłuży, a nie zlepi rzęsy, niezależnie od ich długości. Pamiętaj o mocno wytuszowanych rzęsach w tym sezonie!

Usta? Mocno zaakcentowane!
Makijaż jesień i zima 2016 mówi zdecydowanie nie błyszczykom i bezbarwnym pomadkom. Usta powinny być w6f9e37f72ffabec81e39ba4b330122013113221 wyrazistych kolorach, modne będą też szminki matowe. Pamiętajmy o zasadzie, że jeśli dużo się dzieje na ustach, mniej powinno się dziać poza nimi – wracamy więc do jedynie delikatnie podkreślonych rzęs.

Powieki, które zwracają uwagę

Do trendów wraca klasyczne smoky eye w ciemnych, wyrazistych odcieniach. Fashion są również neonowe kolory, najlepiej w formie cateyewyrazistego kociego oka.

Brwi, które widać

Wiecie, że jedną z najczęściej popełnianych wpadek makijażowych, są zbyt mocno wyskubane brwi? Na szczęście z tym koniec! Takie brwi nigdy nie były modne i do tego bardzo nas postarzają – z tym problemem skierujcie się do specjalistki, a do tego podkreślajcie brwi kolorem.

Makijaż w zbliżających się sezonach będzie mocny i widowiskowy. Zadbajmy więc o kolorówkę w odpowiednich kolorach, przyjrzymy się naszemu ulubionemu tuszowi do rzęs, zadbajmy o śnieżnobiały uśmiech ( w innym wypadku ciężko o mocną szminkę) i alabastrową cerę, która doskonale uzupełni mocne akcenty makijażowe.

Powodzenia!

You might also like

LEAVE A COMMENT