kosmetyki

Kosmetyki w życiu kobiet

Nie ma wątpliwości, że kosmetyki odgrywają istotną rolę w życiu niemal każdej kobiety. Są oczywiście panie, które się w ogóle nie malują. Nie mniej jednak większość kobiet nie wyobraża sobie wyjścia szczególnie do pracy bez makijażu.

Niekiedy to sami pracodawcy wymagają, aby każda kobieta miała w firmie przynajmniej lekki makijaż. Przykładem są tu kobiety, które pracują w drogeriach, gdzie make up jest obowiązkowy. Jeśli nie lubisz się malować to taka praca z pewnością nie jest dla Ciebie.

Jakie kosmetyki kobiety lubią najbardziej?

Większość kobiet ma w swojej kosmetyczce tusz do rzęs, pomadkę lub błyszczyk a także podkład. Można powiedzieć, że jest to takie minimum. Niektóre kobiety mają jednak znacznie więcej kosmetyków. Mogą to być pudry, podkłady, bronzery, bazy pod makijaż, cienie do powiek, kredki do oczu, konturówki itp. Niejeden mężczyzna nie zdaje sobie sprawy jak dużo czasu niektóre kobiety poświęcają na makijaż. Chociaż są i tacy, którzy doskonale o tym wiedzą.

Istnieje nawet powiedzenie: Nie chwal kobiety przed zachodem słońca. Z pewnością wymyślił je jakiś złośliwy mężczyzna 😉

Cóż prawda jest taka, że lekki makijaż żadnej kobiecie nie zaszkodzi, a może znacznie poprawić samopoczucie. Przesada jest jednak nie dobra w każdej dziedzinie życia. Nakładanie tapety z pewnością nie jest sexy, o czym kobiety nie powinny ani na chwilę zapominać. Mężczyźni bowiem nie lubią kobiet przesadnie wymalowanych.

You might also like

LEAVE A COMMENT