Processed with VSCO with a4 preset

Co założyć na pierwszą randkę?

Odwieczny dylemat poszukujących drugiej połowy – w co się ubrać, żeby dobrze wypaść na pierwszym spotkaniu? Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Dlaczego? Z prostej przyczyny – na pierwszą randkę umawiamy się zazwyczaj z kimś, kogo znamy od niedawna i nie wiemy po prostu, co mu się może spodobać, a co nie.

Ubranie dopasowane do drugiej osoby

Jeśli chociaż z grubsza wiemy, czym dana osoba się zajmuje możemy się trochę pokusić o zgadnięcie jej preferencji „ubraniowych”. Ale obranie i tej drogi może się okazać niewypałem bo to, że ktoś pracuje np. jako lekarz, wcale przecież nie znaczy, że chciałby aby jego wybranka przyszła na spotkanie w kitlu.

jeansy-pierwsza randka

Bezpieczna kolorystyka

Dlatego wybierając strój na pierwszą randkę warto stawiać na bezpieczne kolory (biel, czerń, beże i granaty) i fasony (blisko ciała, ale nie opinające go nadmiernie). Kobieca sukienka, dopasowane (ale nie za obcisłe) spodnie jeansowe lub materiałowe, klasyczna koszula (zamiast bluzki z przesadzonym dekoltem) albo spódnica przed kolano, wyczarują schludny i przyjemny dla oka „look”.

jeansy2

Przede wszystkim wygoda!

Wydekoltowane bluzki czy ledwo zakrywające pupę spódniczki lepiej zachować na późniejszy etap znajomości. Dobrze też wybierać rzeczy wygodne, bo nigdy nie wiemy, jak dalej potoczy się nasze spotkanie np. przy umówionej wcześniej kawie. Może pójdziemy na spacer, a może do kina? Dlatego na randkach świetnie się sprawdzi wszelka odzież jeansowa i ta wykonana z materiałów przewiewnych i oddychających (bawełny, wełny czy jedwabiu). Nie dość, że będzie się ładnie prezentować, to jeszcze zapewni nam komfort termiczny w razie, gdyby czekał nas intensywny wieczór.

Sprawdź odzież jeansową na każdą okazję w Cross Jeans!

You might also like

LEAVE A COMMENT